Банківські ячейки

Сьогодні зберігання цінностей вдома часто стає небезпечним та незручним методом забезпечення безпеки та цілісності таких речей. Щоб досягти умов максимального захисту документів, грошей, ювелірних виробів, дорогоцінних металів та інших заощаджень та важливих речей, пропонуємо скористатися послугою оренди індивідуального банківського сейфа. Для цього клієнту надається особиста банківська ячейка з персональним доступом. Додатково в договорі можна вказати осіб, яким орендар також довіряє ключі доступу. Вибираючи цю послугу, клієнт отримує гарантію конфіденційності та безпеки зберігання майна.

Оренда ячейки в банку: основні переваги

Користування індивідуальними банківськими ячейками в Полікомбанку відзначається великою кількістю переваг. Банк впровадив сучасні технології та відповідає останнім стандартам безпеки, завдяки чому клієнти отримують найвищий рівень сервісу та великий перелік вигод. Охороні банківської установи приділяється особлива увага, тому наші клієнти впевнені у безпеці своїх цінностей. Полікомбанк не тільки слідкує за світовими тенденціями, а й робить крок попереду, розробивши для своїх клієнтів зручні та вигідні умови співробітництва.

Індивідуальні банківські сейфи мають ряд переваг:

 1. Надійний захист є однією з головних вигод. Сейфи Полікомбанку обладнані сучасними системами контролю доступу та відеоспостереження. Служба безпеки ретельно проводить ідентифікацію осіб, що виявили бажання відкрити комірку клієнта, якщо за договором на це мають доступ треті особи.
 2. Конфіденційність. Полікомбанк гарантує повну анонімність та приватність своїх клієнтів. Інформація про ячейку банка, орендаря та вміст сейфа залишається відомою лише замовнику.
 3. Зручність. Клієнт має доступ до своєї банківської ячейки в будь-який робочий час відділення, з яким заключена угода зберігання. Також паралельно він може скористатися додатковими послугами, такими як інформаційна підтримка.
 4. Гнучкі тарифи. Будь-який індивідуальний банківський сейф доступний на різні терміни. Ми пропонуємо вигідні тарифи за довгострокову оренду, а також при рекомендації послуги своїм друзям.

Як відбувається процес оренди індивідуального банківського сейфа?

Ці послуги надаються на договірній підставі. У договорі детально прописуються такі параметри, як опис обраного сховища, шляхи доступу до нього, термін оренди, умови оплати, яка на банківську ячейку ціна та строки платежів. Також вказуються особи, які мають право на доступ до комірки. Щоб оформити цю послугу, ви можете відвідати відділення Полікомбанку в Чернігові, Корюківці та Прилуках або ж залишити заявку на сайті банку.

Щоб отримати доступ до комірки, потрібно визначитись з власними вимогами:

 • Виберіть розмір сейфа. Наш банк пропонує банківські ячейки різних розмірів (від 45*250*355 см до 250*280*400 см), щоб клієнт міг розмістити будь-які цінності на зберігання.
 • Визначте термін оренди сейфа у банку: на короткий або довгостроковий період (від 2 до 365 днів), залежно від потреб.

Далі менеджер запропонує оформити договір. Для цього клієнту знадобиться пред'явити паспорт та ідентифікаційний код. Підписання документа відбувається після повного ознайомлення та узгодження.
Оплатіть послугу. На оренду банківського сейфа ціна фіксується протягом періоду, обумовленого у договорі. Оплата здійснюється відповідно до обраного тарифу та строку оренди.

Тепер замовник може повноцінно використовувати сейф. Після оформлення договору та оплати послуги клієнт отримує доступ до своєї комірки та може користуватися нею у зазначені робочі години банку.

Банківська ячейка: як змінює ціну участь у системі лояльності

У Полікомбанку діє система знижок. Наприклад, знижка у розмірі 10% надається користувачам, які залучають нового клієнта на оренду банківського сейфа на період не менше 3 місяців. Це означає, що якщо за вашою рекомендацією в Полікомбанкбанк звернеться новий клієнт та орендує комірку на 3 місяці або більше, вам буде надана знижка у розмірі 10% на оренду вашого власного банківського сховища. Також діє знижка у розмірі 25% на оренду другого та наступних банківських сейфів.

Також зазначимо, що знижки можна поєднувати між собою. Це означає, що якщо ви відповідаєте кільком критеріям знижок, то зможете отримати суттєву вигоду з максимальною корекцією тарифу.

Полікомбанк пропонує клієнтам можливість укладати договір на оренду індивідуального банківського сейфа із доступом двох осіб. Це вигідніше з фінансової точки зору, оскільки ви ділитеся вартістю оренди з іншою особою. Це знижує загальну вартість послуги для кожного користувача. Крім того, сейф банківський на дві особи може бути корисним, якщо планується зберігання цінностей разом з бізнес-партнером, співробітником або членом сім'ї.

Ячейка в банку: на які предмети діють обмеження

Є деякі заборони на те, що можна і не можна зберігати в комірках. Ось кілька прикладів того, що може бути заборонено:

 • будь-які вибухові речовини, включаючи піротехнічні засоби або інші матеріали, які можуть спричинити небезпеку вибуху або пожежі;
 • зберігання небезпечних хімічних речовин чи матеріалів, які можуть бути шкідливими для здоров'я чи безпеки інших осіб;
 • зберігання будь-яких пристроїв чи матеріалів, які можуть випромінювати радіацію чи передавати електричну енергію;
 • матеріали, що легко псуються, це можуть бути харчові продукти, легкозаймисті речовини або предмети, які схильні до розкладання чи корозії;
 • зберігання будь-яких вибухових пристроїв, таких як боєприпаси, гранати, міни та зброю, заборонено.

Забезпечте вашим цінностям надійний захист та власний спокій, обравши індивідуальні банківські сейфи, вартість оренди яких у Полікомбанку доступна для всіх клієнтів. Звертайтеся до наших спеціалістів на гарячу лінію або у відділення за додатковою інформацією та консультаціями.

Оренда банківського сейфа
Оренда банківського сейфа

Полікомбанк пропонує оренду індивідуальних банківських сейфів для розміщення Ваших цінностей.
Більший строк — менша вартість

 

Термін оренди Види та розміри сейфів Вартість
від 1 дня 45*250*355 від 7 грн за день
Доступні тарифи
Повна конфіденційність – тільки наймач сейфа знає про його вміст
Можливість укладання договору з двома особами
Переваги зберігання цінностей в індивідуальних банківських сейфах
Дізнайтеся вартість оренди банківського сейфа

Заставна вартість ключа - грн

Доцільність оренди індивідуального сейфа

 

 1. Надійне зберігання Ваших цінностей, документів або коштів та повна конфіденційність
 2. Подорожуєте, їдете у відпустку чи відрядження  та хвилюєтесь про збереження ваших цінностей вдома
 3. Укладаєте важливу угоду і необхідне місце для зберігання документів або коштів
 4. У будь-якому випадку, коли хочете надійно зберегти цінності та мати спокій

 

Адреси відділень, де Ви можете орендувати сейф

Інформація для споживачів

Документи, необхідні для оренди сейфа: паспорт; номер облікової картки платника податків. Максимальний термін оренди становить 1 рік. Клієнт має право достроково розірвати договiр про користування послугою, повернувши Банку комплект ключiв. 

Інформація для ознайомлення споживачів фінансових послуг (користувачів платіжних послуг)

Тарифи: м. Чернігів; м. Корюківка; м. Прилуки

Правила користування сейфами

Загальна інформація про банківську послугу "Оренда банківських сейфів"

Типові форми договорів оренди банківських сейфів:

Детальніше