Банківські картки

Банківська платіжна картка - це електронний інструмент, який дає можливість використовувати гроші на банківському рахунку для здійснення різних безготівкових платежів. Картка містить таку інформацію про її власника: ім'я, номер рахунку та термін дії, а також спеціальний мікрочип або магнітну смугу, які містять дані про рахунок і власника. Карти з мікрочипом зараз популярні, оскільки вони забезпечують вищий рівень безпеки. Їх неможливо підробити, тому що унікальні дані на чіпі не можуть бути скопійовані. При використанні таких карток, передаються шифровані дані, які не можуть бути використані для шахрайських схем у майбутньому.

Однією з головних переваг використання платіжної банківської картки є зручність та безпека. Власник карти може здійснювати оплату швидко та зручно без необхідності носити при собі готівку, що є особливо важливим в епоху цифрових технологій. Крім того, картка захищена від крадіжки та підробки, що забезпечує безпеку коштів власника. Додатковою перевагою є безконтактна технологія оплати, яка надає можливість користувачеві створювати фінансові транзакції, використовуючи бездротовий високочастотний зв'язок на невеликій відстані (до 10 сантиметрів) між карткою та платіжним терміналом.

Картки можуть бути дебетовими або кредитними. Дебетова картка дає можливість використовувати гроші, які є на рахунку власника, тоді як кредитна картка дає можливість брати в позику гроші від банку.

Банківська картка є невіддільною частиною нашого фінансового життя

Відповідно до потреб людини існують різні типи карток:

  1. Зарплатні картки є популярними серед підприємств для виплати заробітної плати своїм працівникам;
  2. Соціальні картки видаються для отримання цільових виплат, таких як соціальні допомоги, виплати по догляду за дитиною, субсидії та інші пільги.
  3. Пенсійні картки використовуються для отримання пенсійних виплат та інших виплат для пенсіонерів.

Загалом, платіжна банківська картка є необхідним інструментом для здійснення безготівкових платежів в сучасному світі. Вона дозволяє власнику зекономити час та забезпечує безпеку коштів під час їхньої транзакції.
В загальному, платіжна банківська картка є важливим інструментом для зручного та безпечного здійснення платежів у світі електронних фінансів.

В Україні банківські картки можна оформити у будь-якому банку, головне визначитись із бажаними перевагами, які Ви хочете отримати з такою карткою. Якщо Вам платіжна картка необхідна для щоденних розрахунків та платежів, тоді варто в першу чергу звертати увагу на розмір кешбеку за розрахунки карткою, відсоток на залишок коштів на картці, а також можливість безконтактних оплат. Зняття готівки у банкоматах в більшості банків безкоштовне, просто часто є встановлені ліміти на зняття готівки в місяць від 1000 і більше в залежності від рівня замовленої картки.

Оформити платіжні картки можна у кілька кліків, заповнивши заявку в Інтернеті. Залиште коротку інформацію про себе і вже за кілька хвилин Вам зателефонує менеджер банку та надасть консультацію щодо оформлення картки.

Оформити платіжну картку

Перед тим як оформити платіжну картку важливо заздалегідь визначити свої пріоритети щодо переваг, які Ви бажаєте отримати від користування карткою. У більшості банків зняття готівки в банкоматах є безоплатним, проте можуть бути встановлені місячні ліміти на зняття коштів, тож варто звернути на це увагу.

Оформлення платіжної картки займе всього кілька хвилин, заповнивши онлайн-форму на вебсайті. В цій заявці надайте коротку інформацію про себе і спеціаліст банку зв'яжеться з Вами, щоб надати консультацію щодо оформлення картки.

У Полікомбанку доступні різноманітні види карток, які можна підібрати під свої потреби. Наприклад, можна відкрити картку з кешбеком, яка дає можливість отримувати винагороду за покупки продуктів та розрахунки в торговельних мережах. ви можете отримати кешбек у розмірі до 1%. Для людей похилого віку Полікомбанк пропонує пенсійну картку зі ставкою 9% річних на залишок. Крім того, пенсіонери, які отримують пенсію в Полікомбанку, мають можливість безкоштовно оплачувати комунальні платежі.

Оформлення картки

для зручних розрахунків

Пенсійна картка
Пенсійна картка

Додатковій дохід на залишок коштів 

Картка з кешбеком
Картка з кешбеком

Отримуй гроші за свої покупки

Гарні умови
Карткові пакети
Карткові пакети

Вільний доступ до коштів

Як оформити банківську картку в Полікомбанку
Завітати до відділення

Не забудьте взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код, та пенсійне посвідчення (якщо є).

Заповнити заявку

Заповнити заявку та відкрити рахунок займе не більше 10-ти хвилин.

Отримати картку

Через 1 день у відділенні Полікомбанку.

Поширені питання

У разі втрати, викрадення та для розблокування заблокованої банкоматом картки звертайтесь:

  • для блокування картки або для розблокування картки, яка була заблокована банкоматом внаслідок введення невірного ПІН-коду, за телефоном цілодобово: 0-800-3000-45 (безкоштовно) та (044) 494-25-91;
  • для отримання нової картки – до відділення банку, який видав картку, яка була втрачена.

Для отримання картки необхідно:

1. Завітати до відділення Полікомбанку.

2. Пред'явити паспорт або документ, що його замінює.

3. Пред'явити документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

4. Оформити у банку необхідний пакет документів.

Для карток ПРОСТІР реалізовано можливість здійснення грошових переказів між картками ПРОСТІР та картками інших платіжних систем. Усе, що Вам потрібно – знати номер картки отримувача. Щоб здійснити онлайн-переказ коштів з картки на картку, вибирайте лише перевірені й надійні партнерські сервіси (Укрпошта, portmone, easy pay, iPay, Platon тощо).

Інформація для споживачів

Загальна інформація про послугу "Платіжні картки"

Інформація для ознайомлення споживачів фінансових послуг (користувачів платіжних послуг)

Попередження:

Клієнт має право відмовитись від користування карткою відповідно до договору про видачу платіжної картки національної платіжної системи «Український платіжний простір»:

  1. При здійсненні операцій з платіжними картками банк може стягувати комісію відповідно до затверджених тарифів банку.
  2. Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором, або законом.
  3. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку, або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання послуги «Платіжні картки» (крім надання пакета банківських послуг).
  4. Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування, звернувшись до відділення Банку особисто, або зателефонувавши за номером, зазначеним на головній сторінці сайту банку.
  5. Клієнт має право після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту.