Кредитування фізичних осіб
Оптимальні витрати
Кредит готівкою
Кредит готівкою
Ставка річних Строк Сума
30% до 3 років до 100 000 грн
Подати заявку Детальніше про кредит
Найкращі умови
Моя кредитна картка
Моя кредитна картка
Ставка річних Строк Ліміт кредитування
26% до 12 місяців до 2-х середньомісячних зарплат
Подати заявку Детальніше про кредит
Кредит під заставу депозиту
Кредит під заставу депозиту
Ставка річних Строк Сума

залежно
від умов вкладу

не більше,
ніж строк вкладу
залежно
від валюти вкладу
Подати заявку Детальніше про кредит
Попередження

Можливі наслідки для клієнта в разі невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання банківської послуги споживчого кредитування

 

 1. У разі користування банківською послугою споживчого кредиту ваші персональні дані обробляються банком відповідно до чинного законодавства.
 2. У разі невиконання клієнтом обов'язків згідно з договором банк здійснює:
  - внесення інформації до кредитного бюро / Кредитного реєстру Національного банку України та формування негативної кредитної історії, що може враховуватися банком під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому; 
  - у разі порушення терміну погашення кредиту та/або процентів передбачених договором позичальник сплачує банку пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченої заборгованості за кожний день прострочення з дня утворення заборгованості до дати фактичного її погашення, але не більше за 15 відсотків суми простроченого платежу. Сукупна сума пені не може перевищувати половини одержаної суми кредиту.
   - звернення стягнення на передані в заставу майнові права на рухоме майно, в іпотеку житло, майнові права на нього або інше нерухоме майно згідно із законодавством України.
 3. Якщо ви вчасно не повернете кредит, це може вплинути на вашу кредитну історію та можливості отримати кредит у майбутньому. Банк має право вимагати дострокового повернення суми кредиту, сплати процентів за фактичний строк користування кредитом, сплати пені та відшкодування збитків в разі порушення позичальником умов договору чи відмови від пропозиції банку змінити відсоткову ставку.
 4. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
 5. Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
 6. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікацій, написавши відповідну заяву у відділенні банку.
Інформація для споживачів

Як отримати кредит у Полікомбанку?

1. Заповніть заявку на сайті або зверніться у відділення Полікомбанку;

2. Наш консультант зателефонує Вам та надасть детальну інформацію про умови та порядок отримання кредиту;

3. Надайте документи;

4. Отримайте рішення щодо кредиту;

5. Отримайте кредитні кошти.

Типові договори споживчого кредитування

Порядок взаємодії з клієнтом при врегулюванні простроченої заборгованості

Детальніше
Перелік третіх осіб, що надають додаткові та супутні послуги:
- приватні нотаріуси: Бегаєва А.М., Кезля В.І., Богушевич Н.В.;
- оцінювачі: ГК «Десна Експерт», ТОВ «Експертна фірма «Еталон», ПП «Аксіома», ПП «ГЕО ГРАФ»,  ТОВ «Експертна компанія «Ітео»;
- страхові компанії: ПАТ «СК «Юнівес», ПАТ «СК «Інтер-плюс», ПАТ «СК «Арсенал страхування», ПАТ СК  «Рідна».