Поточний рахунок для бізнесу

Поточний рахунок для юридичних осіб дозволяє бізнесу проводити всі види платіжних операцій, таких як переказ коштів, оплата товарів та послуг, інкасація готівки та інші. Маючи поточний рахунок в банку для ТОВ або інших організаційно-правових форм комерційних організацій, бізнес також може працювати з різними валютами, оформлювати чекову книжку та зараховувати на поточні рахунки фіз. осіб заробітну плату.
Щоб оформити цей вид продукту, завітайте до найближчого відділення Полікомбанку, де спеціалісти проведуть пояснення умов оформлення та озвучать повний перелік документів. Рахунки для бізнесу від Полікомбанку надають доступ до широкого спектра супутніх банківських послуг, включаючи:

Поточний рахунок для різних напрямків діяльності від Полікомбанку

Полікомбанк розробив унікальні фінансові рішення для корпоративних клієнтів, а також пропонує відкрити поточний рахунок для ФОП та інших компаній будь-якої форми власності, які активно займаються зовнішньоекономічною діяльністю.

Це можуть бути юридичні особи (приватні підприємства, державні, комунальні, акціонерні товариства та інші), які мають можливість відкривати різні види продуктів для проведення розрахунків відповідно до своїх потреб, включаючи валютні. Вони призначені для отримання та здійснення платежів, проведення розрахункових операцій і зберігання коштів.

Фізичні особи — підприємці (ФОП) також можуть відкривати поточний рахунок в банку, щоб ефективно управляти своєю діяльністю та здійснювати розрахунки з контрагентами. Використання окремих одиниць допомагає відокремити фінансові потоки ФОП від їхніх особистих коштів, забезпечуючи більшу фінансову прозорість.

Неприбуткові організації, такі як благодійні фонди, громадські об'єднання та соціальні організації, оформляють цю банківську послугу для прийому пожертвувань, здійснення благодійних виплат, отримання соціальних виплат.

IT-компанії активно використовують банківські рахунки для бізнесу для прийому платежів від клієнтів та партнерів за надані послуги та реалізацію продуктів. Вони також служать для виплати заробітної плати працівникам і залучення інвестицій. Фрілансери, що працюють у сфері ІТ, також мають можливість оформити поточний рахунок для прийому платежів від клієнтів.

Скористайтесь калькулятором тарифного пакета від Полікомбанку та визначте, який тарифний пакет підходить під потреби вашого бізнесу.

Як відкрити поточний рахунок для ТОВ та інших форм бізнесу?

Умови відкриття та обслуговування варіюються залежно від організаційно-правової форми юридичної особи, але у кожному випадку Полікомбанк перевіряє легальність діяльності компанії.

Оформити поточний рахунок в банку можна за кілька етапів:

 • Підготовка документів. Полікомбанк чітко озвучує вміст пакета документів. До переліку основних відносяться:

      - статут або установчі документи компанії;
      - документи, що підтверджують особу керівника компанії, витяг з ЄДРПОУ;
      - податковий номер та інші.

 • Заповнення анкети. Надається менеджером банку, куди вноситься вся актуальна інформація про клієнта та власників бізнесу.
 • Відкриття. Це програмна процедура, яка займає 1 банківський день. На цьому етапі також обирається тарифний план.

Після завершення процедури та отримання персональних доступів клієнт може оформити додаткові послуги банку.

На яких тарифних умовах можна відкрити поточний рахунок в Полікомбанку?

Вибір правильного пакета обслуговування рахунку для бізнесу зазвичай стає ключовим чинником успішної підприємницької діяльності. Полікомбанк пропонує кілька тарифних планів, що відрізняються між собою набором допустимих клієнтських операцій, асортиментом додаткових послуг та розміром абонентської плати. Рекомендуємо докладно ознайомитися з кожним із них на сайті або на консультації з менеджером, щоб обрати найбільш відповідний варіант:

 1. Базовий тарифний пакет – включає безкоштовні платежі через систему Клієнт-Банк контрагентам, що обслуговуються в Полікомбанку, видачу банківських карток, операції з переказу коштів та отримання платежів.
 2. Готівковий пакет послуг для бізнесів, які часто мають справу з готівкою. Це поточний рахунок в банку для малого бізнесу. Він включає безкоштовні операції з внесення та зняття готівки в касі банку, а також безоплатне замовлення корпоративної картки.
 3. Розрахунковий — розроблений для бізнесів, які потребують розрахунків з партнерами та постачальниками, тому такий необхідний для компаній з формою ТОВ. З цим пакетом клієнт може безкоштовно отримувати та надсилати платежі через систему міжбанківських переказів, а також використовувати електронний документообіг.
 4. Тарифний пакет для підприємців — надає можливість відкриття та обслуговування поточного рахунку, а також вносити готівку на нього без комісій.
 5. Тарифний пакет для ОСББ (об'єднань власників багатоквартирних будинків) пропонується спільнотам власників багатоквартирних будинків для оптимізації бухгалтерського обліку та оплати спільних комунальних послуг. Він включає можливість користування продуктом за пільговим тарифом, можливість оплати комунальних послуг без комісій та використання системи електронного документообігу для зручного обміну між клієнтом та банком.
 6. Все включено — це найповніший і найзручніший пакет рахунків для бізнесу. Таким зручно скористатися компаніям з організаційно-правовими формами ТОВ, АТ, ПП та іншими. Клієнт отримує можливість скористатися широким асортиментом послуг, що входять до вартості абонплати:
 • безкоштовне відкриття; 
 • безоплатне відправлення платежів отримувачам, що обслуговуються в Полікомбанку, та в інших банках;
 • випуск корпоративної картки, карток для виплати заробітної плати працівникам;
 • переказ коштів; 
 • безкоштовний смс/інтернет-банкінг;
 • доступ до знижок (наприклад, на зняття готівки по чеку діє тариф 0,8%).

Як отримати інформацію про поточний рахунок в банку?

Для юридичної особи доступ до свого балансу є важливим для забезпечення нормального функціонування бізнесу. Цей доступ дозволяє здійснювати різноманітні фінансові операції, такі як приймання та виплата коштів, ведення обліку фінансових операцій та контроль за грошовим потоком компанії. Крім того, доступ до поточного рахунку дозволяє юридичній особі вчасно реагувати на фінансові ситуації та приймати швидкі та обґрунтовані рішення в сфері фінансів та управління обігом коштів.

В робочий час підприємство може завітати до відділення Полікомбанку, де його уповноваженому  представнику буде надана повна консультаційна підтримка щодо інформації про даний та інші продукти банку. 

Контролювати поточні рахунки для бізнесу в Полікомбанку також можна дистанційно. Полікомбанк надає швидке та зручне обслуговування клієнтів завдяки системі «Клієнт-Банк iFOBS». Через цю систему користувач отримує інформацію про зміни в умовах тарифних пакетів та має можливість самостійно проводити потрібні операції. Здійснюючи платіж через сервіс, вам не потрібно відвідувати відділення банку, оскільки платіжний документ формується автоматично в системі. Також відмітимо, що тарифи на здійснення платежів через iFOBS нижчі, у порівнянні з тарифами за платежі на паперовому носії. Додатково можна скористатись послугою SMS-банкінгу.

Поточні рахунки для бізнесу
Поточні рахунки для бізнесу

це вид рахунків у банках, які служать для зберігання грошових коштів і здійснення поточних розрахунків підприємствами, організаціями і просто фізичними особами. Гроші з поточного рахунку можуть бути легко зняті, також як і внесені на нього в будь-який час.

Поточний рахунок може відкриватися як в національній, так і іноземній валюті. Поточний валютний рахунок - банківський рахунок, призначений для обліку операцій з валютою, отриманою на внутрішньому валютному ринку. Поточний валютний рахунок в банку відкривається в тому ж порядку, що і поточний рахунок в національній валюті.

 


Відкриття та обслуговування поточного рахунку
Здійснення платежів за дорученням клієнта
Зарахування і зняття грошей з поточного рахунку
Установка і обслуговування системи Клієнт – Банк «iFobs»
Оформлення чекової книжки
Оберіть свій тарифний пакет
Як відкрити рахунок
Заповнити заявку

Зверніться до банку в зручний для Вас спосіб - наші менеджери проконсультують та допоможуть обрати оптимальний тарифний пакет

Надати документи

Надайте необхідний пакет документів для відкриття рахунку

Отримати рахунок у банку

Завітайте до відділення для підписання банківських документів