Купівля-продаж іноземної валюти

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, пов'язаних з обміном валют, що допоможуть вам забезпечити свої потреби в іноземній валюті. Незалежно від того, чи ви плануєте подорож за кордон, здійснюєте міжнародні платежі або займаєтеся інвестиціями, наші конкурентоспроможні курси обміну та професійний сервіс забезпечать ваші потреби.

Послуги купівлі-продажу іноземної валюти

 1. Обмін валют у відділеннях банку: Відвідайте одне з наших відділень, щоб здійснити обмін валют за актуальними курсами. Ми пропонуємо обмін основних  валют, таких як долари США, євро, польські злоті.
 2. Індивідуальні курси обміну для великих сум: Якщо вам потрібно здійснити купівлю або продаж великої суми іноземної валюти, ми можемо запропонувати вам індивідуальний курс обміну, що відповідає вашим потребам.
 3. Консультації з питань валютного ринку: Наші фахівці завжди готові надати вам консультації з питань купівлі-продажу іноземної валюти.

Як здійснити купівлю-продаж іноземної валюти

 • Ознайомтеся з актуальними курсами обміну на нашому сайті.
 • Відвідайте одне з наших відділень для здійснення операції з валютою.
 • Здійсніть купівлю або продаж іноземної валюти за обраним курсом.

Переваги купівлі-продажу іноземної валюти

 • Міжнародні розрахунки: Купівля-продаж іноземної валюти дозволяє здійснювати міжнародні розрахунки, що сприяє розвитку міжнародної торгівлі та співпраці між країнами.
 • Інвестиційні можливості: Валютні операції відкривають доступ до інвестиційних можливостей у різних країнах, дозволяючи інвесторам розширити свій портфель та зменшити ризики.
 • Геджування валютних ризиків: Купівля-продаж іноземної валюти дозволяє компаніям та інвесторам захиститися від валютних коливань, використовуючи різні фінансові інструменти, такі як форвардні контракти та опціони.

У підсумку, купівля-продаж іноземної валюти є важливою складовою світової економіки, яка дозволяє здійснювати міжнародні розрахунки, інвестувати в різні країни та захищатися від валютних ризиків. Водночас, валютні операції потребують від учасників ринку глибоких знань та досвіду для успішного використання їх переваг.

Купівля-продаж іноземної валюти
Купівля-продаж іноземної валюти

Полікомбанк здійснює готівкові операції для фізичних осіб-резидентів та нерезидентів з такими іноземними валютами: долар США (USD), євро (EUR), злотий (PLN).

Операції, які можна здійснити в Полікомбанку:

 • купівля готівкової іноземної валюти за готівкові гривні; 
 • продаж готівкової іноземної валюти за готівкові гривні;
 • обмін готівкової іноземної валюти однієї іноземної держави на готівкову іноземну валюту іншої іноземної держави (конвертація).

 


Вигідний обмінний курс
Комфортно та безпечно
Відсутність комісій
Оберіть операцію

Інформація для клієнтів

Купівля-продаж та обмін (конвертацію) вищезазначених валют можна здійснити у всіх відділеннях банку, які проводять обмін валют, за умови наявності цієї валюти в касі відділення банку. Операції з купівлі, продажу та обміну готівкової іноземної валюти фізичним особам резидентам і нерезидентам здійснюється:

 • для фізичних осіб на суму, яка менша в еквіваленті, ніж 400 000 гривень, без пред’явлення документів, що посвідчують особу;
 • ​​для фізичних осіб на суму, що дорівнює або перевищує в еквіваленті 400 000 гривень, з дотриманням вимог законодавства України про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Комісійна винагорода за операціями з конвертації готівкових іноземних валют не стягується.