Кредитна лінія

У сучасному світі бізнесу важливо мати можливість оперативно отримати фінансову підтримку для реалізації нових проєктів, покриття сезонних потреб або погашення зобов'язань. Відновлювальна кредитна лінія – це форма кредитування, при якій в межах встановленого ліміту клієнт отримує кредитні кошти частинами (траншами). За потреби клієнт може багаторазово використовувати та погашати кредит в межах встановленого ліміту.

Плата за кредит нараховується на фактичний залишок заборгованості. Тобто це зручний спосіб отримати кредит для бізнесу з можливістю контролювати потік грошей та можливістю збільшити ліміт, за потреби.

Переваги:

 • Гнучкість: відновлювальна кредитна лінія дозволяє вам самостійно визначати, коли і скільки коштів вам потрібно, в межах встановленого ліміту.
 • Економія часу: вам не потрібно кожного разу звертатися до банку за новим кредитом, оскільки кредитна лінія відновлюється автоматично після погашення використаних коштів.
 • Економія коштів: відсотки нараховуються тільки на фактично використані кошти, а не на весь кредитний ліміт.
 • Простота погашення: ви можете повернути використані кошти в будь-який момент, що дозволяє зменшити відсоткові витрати.
 • Забезпечення стабільності: допомагає підтримувати фінансову стабільність підприємства, надаючи можливість оперативно реагувати на зміни ринкових умов.
 • Відсутність плати за невикористаний ліміт.

Як оформити відновлювальну кредитну лінію?

Для оформлення відновлювальної кредитної лінії вам потрібно звернутися в Полікомбанк з пакетом документів, який включає:

- Заявку на отримання кредитної лінії;
- Реєстраційні документи підприємства;
- Фінансову звітність за останні 2 роки;
- Бізнес-план або опис проєкту, для якого потрібні кошти;
- Інші документи на вимогу банку.

При прийнятті рішення про надання кредитної лінії банк звичайно враховує різні чинники:

 1. Банк аналізує фінансові показники позичальника, такі як прибуток, збитки, активи, заборгованість та інші фінансові показники, щоб оцінити його здатність повертати кредитні кошти;
 2. Бізнес позичальника, прибутковість та потенціал для майбутнього зростання. Чим стабільніші та вищі обороти бізнесу, тим більша ймовірність отримання кредиту;
 3. Перспектива розвитку бізнесу: оцінка рентабельності, ризики та потенційні перспективи розвитку бізнесу;
 4. Конкурентна позиція позичальника на ринку та стан галузі, в якій він діє;
 5. Кредитна історія позичальника, включаючи його здатність погашати кредити та виконувати фінансові зобов'язання;
 6. Наявність забезпечення кредиту, а також готовність власників компанії надати поруку за кредит.

Після розгляду вашої заявки і документів, банк приймає рішення щодо кредитування, де визначає кредитний ліміт, строк дії кредитної лінії, відсоткову ставку та інші умови кредитування.

Також існує невідновлювальна кредитна лінія

Невідновлювальна кредитна лінія - це вид кредитування, при якому позичальник отримує певний кредитний ліміт, але після його повного використання вже не може отримати додаткові кошти без оформлення нового кредиту. На відміну від відновлювальної кредитної лінії, невідновлювальна не дає можливості позичальнику повторно використовувати кредитні кошти після їх повернення.

Зазвичай, невідновлювальні кредитні лінії використовуються для фінансування одноразових проєктів або витрат, які не передбачають постійного доступу до кредитних коштів. Наприклад, позичальник може отримати невідновлювальну кредитну лінію для фінансування будівництва будинку або покупки обладнання, але після повного використання цієї суми вже не матиме можливості знову залучати кошти за допомогою цієї лінії. Зверніться до нашого банку, щоб отримати детальну консультацію та дізнатися, яка кредитна лінія найкраще підходить для вашого бізнесу. Ми завжди готові допомогти вам забезпечити стабільний розвиток вашого підприємства завдяки нашим кредитним продуктам.

Кредитна лінія
Кредитна лінія

Це форма кредитування, при якій в межах встановленого ліміту клієнт отримує кредитні кошти частинами (траншами). За потреби клієнт може багаторазово використовувати та погашати кредит в межах встановленого ліміту. Плата за кредит нараховується на фактичний залишок заборгованості.

Кредитна лінія може використовуватись підприємством на виплату заробітної плати, сплату податків, закупівлю сировини, матеріалів, устаткування тощо.

Вільний доступ до коштів
Дострокове погашення заборгованості
Відсутність плати за невикористаний ліміт

Умови кредитування