Грошові перекази

Грошові перекази - це швидкий та надійний спосіб передати гроші з одного рахунку на інший, незалежно від місця перебування отримувача. Вони використовуються в різних сферах, від особистих до бізнесових, і зазвичай є найефективнішим способом здійснення платежів. Міжнародні грошові перекази є незамінним інструментом для тих, хто потребує швидкого та безпечного способу передачі грошей з однієї країни в іншу. Вони дозволяють людям та бізнесам пересилати гроші в будь-який куточок світу з мінімальними витратами та з максимальною швидкістю.

У процесі грошового переказу, особа, що надсилає гроші, надає інформацію про отримувача та суму коштів, яку вони бажають передати. Зазвичай, для здійснення грошового переказу, надсилання коштів може здійснюватися через різні системи грошових переказів. Інформація про грошовий переказ потім передається до банку або платіжної системи, яка обробляє операцію та забезпечує доставку грошових коштів отримувачу. Отримувач може отримати гроші готівкою або на свій банківський рахунок.

Процес грошового переказу може зайняти різну кількість часу залежно від використовуваної системи. Деякі грошові перекази можуть бути здійснені миттєво, тоді як інші можуть зайняти кілька днів, особливо якщо вони здійснюються між різними країнами. Вартість та комісія за грошовий переказ можуть відрізнятися в залежності від використовуваної системи та країни, в якій він здійснюється.

Міжнародні системи грошових переказів

Існує кілька міжнародних систем грошових переказів, які надають можливість здійснювати грошові перекази між різними країнами. Ось декілька найпопулярніших міжнародних систем грошових переказів:

  1. SWIFT: це мережа, що об'єднує тисячі банків у всьому світі і дозволяє їм здійснювати міжнародні грошові перекази;
  2. Western Union: це компанія, яка спеціалізується на глобальних грошових переказах, які можуть бути здійснені через мережу агентств компанії або онлайн;
  3. MoneyGram: ще одна компанія, яка займається глобальними грошовими переказами, які можуть бути здійснені через мережу агентств компанії або онлайн;
  4. WеlSend: один з багатьох сервісів, який забезпечує швидке та надійне здійснення переказів на території України та за її межами.

Як можна відстежити статус грошового переказу?

Статус грошового переказу можна відстежити за допомогою номера транзакції або коду переказу, який надається при здійсненні операції. на офіційних вебсайтах провайдерів послуг грошових переказів або через мобільні додатки. Також зателефонувавши до контакт-центру. Провайдери грошових переказів також мають контактні центри, де можна отримати інформацію про статус переказу. Для цього необхідно надати номер транзакції або код переказу та ідентифікувати себе.

Чи можливо скасувати міжнародний грошовий переказ?

Так, зазвичай є можливість скасувати міжнародний грошовий переказ, але процедура та умови можуть відрізнятися в залежності від конкретного провайдера переказу.

Перш за все, вам потрібно якомога швидше зв'язатися з оператором та повідомити про скасування переказу. У деяких випадках провайдер може заблокувати переказ і повернути гроші відправнику. Але якщо переказ вже був отриманий одержувачем, скасувати його буде надзвичайно складно. У такому випадку вам можуть запропонувати інші варіанти, такі як звернення до одержувача з проханням повернути гроші, або вирішення спору через провайдера переказу. У найгіршому випадку доведеться подавати позов до суду.

Якщо ви шукаєте швидкий, надійний та безпечний спосіб здійснення грошових переказів, Полікомбанк - це те місце, де ви знайдете все необхідне. Наші миттєві грошові перекази є швидким та безпечним способом надіслати гроші своїм друзям та близьким, навіть якщо вони знаходяться у віддаленому місці. Ми пропонуємо широкий вибір тарифів та пакетів послуг, щоб ви могли знайти оптимальне рішення для своїх потреб. Крім того, ми працюємо з різними валютами, що дозволяє нашим клієнтам здійснювати грошові перекази в будь-якій валюті.

Швидкі грошові перекази

У відділеннях Полікомбанку Ви можете з легкістю та без черг отримати переказ або відправити кошти близьким у будь-який куточок України та за кордон за допомогою таких інструментів:

 

Найменування системи грошових переказів Напрямок переказу Назва платіжної організації
SWIFT із/за кордон SWIFT
Western Union із/за кордон Western Union Network (France), SAS
Welsend по Україні, із/за кордон АБ "УКРГАЗБАНК"
MoneyGram із/за кордон MoneyGram Payment Systems, Ink

 

Інформація для споживачів

Загальна інформація про послугу «Грошові перекази»

Порядок здійснення грошових переказів через міжнародні системи

Інформація для ознайомлення споживачів фінансових послуг (користувачів платіжних послуг)

Увага!!! Згідно постанови Національного Банку України №18 від 24.02.2022 р. тимчасово призупинені перекази за межі України.

Попередження:

  1. Клієнт має право анулювати переказ лише в день його відправлення за умови, що переказ не виплачений отримувачу. Мінімальна та максимальна сума переказу встановлюється системою та залежить вд країни отримувача.
  2. Якщо відповідно до вимог законодавства України відправлення/виплата переказу здійснюється через поточний рахунок, то клієнт додатково сплачує комісію за відкриття поточного рахунку відповідно до діючих тарифів банку.
  3. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку, або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання послуги з грошових переказів (крім надання пакета банківських послуг).
  4. Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування, звернувшись до відділення Банку особисто, або зателефонувавши за номером, зазначеним на головній сторінці сайту банку