Обслуговування експортно-імпортних операцій

Експортно-імпортні операції – це ключова складова економіки, що забезпечує взаємодію між країнами та нерезидентами через різноманітні обміни товарів та послуг. Ці операції нерідко включають угоди, пов'язані з позиковими коштами, де позичальниками можуть бути як резиденти України, так і нерезиденти.

При експорті товарів та послуг експортери можуть використовувати різні способи отримання коштів. Один із них – це валютні операції, що передбачають проведення операції за допомогою уповноваженого банка, який діє як посередник, приймаючи платежі від імені експортера. Такі фінансові установи відіграють роль ключових посередників у міжнародних операціях, забезпечуючи обробку платежів та обмін документами між учасниками.

Які валютні операції комерційних банків доступні в Полікомбанку?

Вибір одного банку для всіх фінансових потреб бізнесу стає ключовим фактором його продуктивного розвитку. Полікомбанк прагне забезпечити цілісний підхід до обслуговування, від здійснення безпечних розрахунків до проведення операцій з різними валютами та сучасного документообігу. Завдяки широкому спектру послуг, наші клієнти впевнені в безпеці процесів, та заощаджують власний час. Наш банк — це універсальний фінансовий партнер, який готовий відповісти на різноманітні виклики сучасного ринку, тому Полікомбанк виконує різнотипові валютні операції в Україні.

Міжнародні платежі

У доступі послуги міжнародних платежів для корпоративних та приватних клієнтів. Ми забезпечуємо швидкий та безпечний переказ коштів в дол. США та євро.
Ми пропонуємо вигідні умови, а висока компетенція персоналу допоможе розв'язати питання будь-якої складності. Вигідно проводити валютні операції разом з Полікомбанком, тому що клієнт отримує доступ до:

  • конкурентоспроможних курсів обміну;
  • низьких комісій;
  • швидкого та безпечного виконання платежів;
  • індивідуальний підхід в обслуговуванні.

Обмін однієї іноземної валюти на іншу в безготівковій формі

Валютні операції по обміну у підприємницькій діяльності відіграють ключову роль для забезпечення гнучкості та ефективності фінансових процедур. Додатково через нашу фінансову установу можна обміняти валюту для видачі коштів на відрядження своїх працівників за кордон. Також доступний обмін для виконання зобов'язань перед банком, зокрема для погашення кредитів, відсотків та комісій. Окремо стоїть питання хеджування ризиків, коли цей фінансовий процес допомагає захистити підприємство від небажаних коливань курсів валют.

Форвардні операції

Форвардна угода – це домовленість між двома сторонами про те, щоб здійснити купівлю чи продаж конкретного обсягу певних базових ресурсів за визначеною ціною у зазначений момент в майбутньому. Згідно з такою домовленістю, один з учасників (той, хто продає) гарантує, що продасть  зазначену кількість активів в обумовлений час, який віддаляється від дня підписання угоди, у той час, як другий учасник (той, хто купує) зобов'язаний придбати ці активи за домовленою ціною.

Оскільки ціна на активи вже домовлена заздалегідь, обидві сторони можуть захистити себе від небажаних коливань цін на ринку до закінчення дії угоди. Форвардні домовленості не надають можливості стороні, яка продає, отримати вигоду від росту цін, а стороні, яка купує — від їхнього падіння.

Документарне інкасо

Інкасо — це банківська операція за якої Полікомбанк, виконуючи інструкції свого клієнта (експортера), отримує суму коштів від платника (імпортера) на підставі відповідних документів, які підтверджують поставку товарів чи надання послуг, і зараховує ці кошти на банківський рахунок клієнта-експортера у своєму банку.

Наші експерти готові надати консультації з метою захисту ваших інтересів зовнішньоекономічної діяльності. Валютні операції комерційних банків відіграють ключову роль у фінансовому обслуговуванні підприємств, які здійснюють міжнародну торгівлю.

Які ще валютні операції для юридичних осіб доступні у Полікомбанку?

Ми надаємо юридичним особам широкий спектр міжнародних валютних операцій. Крім того, наш Банк пропонує консультування з питань оптимізації валютних ризиків, допомагаючи клієнтам ефективно розподіляти свої активи. Для нас важливо, щоб наші корпоративні клієнти завжди мали доступ до найкращих валютних інструментів і рішень, які відповідають їхнім бізнес-потребам.

Співпрацюючи з Полікомбанком, клієнт отримує надійного партнера у сфері міжнародних валютних операцій. Ми гарантуємо високу якість послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Рекомендуємо звернутися до наших менеджерів за допомогою, і ми з радістю допоможемо в організації валютно-фінансових процесів у вашому бізнесі та особистих фінансових операціях!

 

Ведення міжнародних розрахунків
Ведення міжнародних розрахунків

Комплексне обслуговування експортно-імпортних операцій та здійснення міжнародних платежів


Якщо Ви маєте закордонних партнерів
Безкоштовно проконсультуємо за Вашими контрактами
Розглянемо повний пакет документів для ЗЕД за 1 день
Послуги експортерам та імпортерам
Як відкрити рахунок
Заповнити заявку

Зверніться до банку в зручний для Вас спосіб - наші менеджери проконсультують та допоможуть обрати оптимальний тарифний пакет

Надати документи

Надайте необхідний пакет документів для відкриття рахунку

Отримати рахунок у банку

Завітайте до відділення для підписання банківських документів