Картка з кешбеком

Всі ми любимо робити шопінг, але ще більше ми любимо економити. Банківські картки з кешбеком дозволяють отримати певний відсоток від суми покупки, який потім можна витратити на інші потреби або зняти в банкоматі. Відкрийте для себе світ вигідних пропозицій та насолоджуйтеся кожною покупкою! Кешбек - це винагорода, яку банк виплачує клієнту за покупки, зроблені за допомогою карти з кешбеком. Якщо клієнт повертає товар, за який отримав накопичення, то відбувається скасування винагороди. Банківські картки з кешбеком дозволяють отримати певний відсоток від суми купівлі, який потім можна витратити придбання інших товарів або зняти в банкоматі.

Переваги банківської картки з кешбеком

 1. Економія на покупках: кешбек-картка дозволяє отримувати відсоток від суми ваших покупок назад на ваш рахунок. Чим більше ви купуєте, тим більше ви економите.
 2. Привабливі бонуси: деякі банківські картки з кешбеком пропонують додаткові бонуси, такі як подарункові сертифікати, знижки на послуги та товари від партнерів, а також спеціальні акції та пропозиції.
 3. Легкість використання: картка з кешбеком працює так само, як і звичайна банківська картка. Вам не потрібно заповнювати додаткові анкети або здійснювати спеціальні дії, щоб отримати кешбек.
 4. Зручність онлайн-шопінгу: картка дозволяє отримувати накопичення не тільки розраховуючись в офлайн-магазинах, але і при онлайн-покупках. Ви зможете економити, купуючи товари та послуги в інтернеті.

Чи може бути скасований накопичений кешбек?

Він може бути анульований у деяких випадках, зазвичай пов'язаних з порушенням правил та умов участі в програмі. Деякі з можливих причин анулювання кешбеку включають:

 • Недотримання умов участі: якщо користувач не дотримується правил та умов участі в програмі кешбеку, його баланс може бути анульований. Наприклад, якщо в програмі передбачено обмеження на мінімальну суму покупки для отримання накопичень, а користувач збирається заробляти кешбек, здійснюючи дрібні покупки, то він може бути анульований.
 • Використання неправомірних методів отримання кешбеку: якщо користувач використовує неправомірні методи, наприклад, штучно збільшує кількість своїх покупок, використовує сторонні програми або ботів, то він може бути анульований.
 • Вимоги законодавства: в деяких випадках законодавство може вимагати анулювання кешбеку, наприклад, якщо програма порушує законодавство про захист персональних даних або фінансові правила.

В яких ситуаціях може не бути нараховано кешбек?

 • Придбання товарів, які не підпадають під кешбек-програму: кешбек може не нараховуватись, якщо клієнт купив товари, які не підпадають під категорії, за якими нараховується винагорода згідно з правилами кешбек-програми.
 • Перевищення ліміту: кешбек може не нараховуватись, якщо клієнт перевищив ліміт кешбеку, встановлений банком.
 • Випадки шахрайства: кешбек може не нараховуватись, якщо банк підозрює шахрайство або зловживання системою кешбеку. Наприклад, якщо клієнт здійснює повернення товару з метою отримання кешбеку, а не з причини, що він не задовольнив його очікування, то банк може відхилити таке повернення.
 • Технічні проблеми: кешбек може не нараховуватись через технічні проблеми у системі банку або провайдера кешбек-програми.

Не втрачайте часу та замовляйте картку з кешбеком зараз через Полікомбанк, щоб насолоджуватися всіма перевагами в майбутньому. Щоб кожна ваша покупка стала ще вигіднішою та приємнішою!

Картка з кешбеком

Картка з кешбек на кожен день. Отримуйте гроші за свої покупки

 

Замовити карту
0,7% на ваші повсякденні покупки
0 грн обслуговування карткового рахунку
Безплатне отримання готівки в банкоматах
Як оформити карту з кешбеком

Що дає картка з кешбеком?

Власнику картки нараховується:

За купівлю

в торгових та інтернет терміналах таких магазинів: продовольчих товарів, промислових товарів, одягу та взуття, побутової техніки, товарів для здоров’я та краси, спортивних товарів, автозапчастин, квітів, зоотоварів, книг і газет.

Кешбек

також нараховується у терміналах АЗС, кафе та ресторанів, таксі, готелів, станцій технічного обслуговування, авіакомпаній.

Хочу картку з кешбеком
За переліком МСС кодів

що наведені в Правилах про умови нарахування кешбеку за карткою ПРОСТІР-Винагорода емітованих Полікомбанком.

Правила про умови нарахування кешбеку за карткою ПРОСТІР-Винагорода емітованих Полікомбанком
 

Кешбек

не нараховується на оплату комунальних послуг та грошові перекази.

Поширені питання

За карткою з кешбеком (картка «ПРОСТІР-Винагорода») кредитний ліміт відсутній. Якщо вас цікавить кредит, ознайомтесь з інформацією за посиланням.

Кешбек (картка «ПРОСТІР-Винагорода») нараховується при купівлі товарів, як в Інтернет, так і в звичайних магазинах.

Нарахування кешбеку відбувається за календарний місяць, протягом якого ви проводили розрахунки.

Після нарахування кешбеку, ви отримаєте SMS-повідомлення про суму, яка надійшла на ваш рахунок.

 • Зберігайте ПІН-код окремо від картки, не повідомляйте його третім особам, в тому числі родичам, знайомим та особам, які надають Вам допомогу в користуванні карткою;
 • Не повідомляйте СVV – код (3-значний цифровий код на зворотньому боці картки), строк дії картки та номер картки, будь-яким особам, навіть, якщо вони представляються працівниками банку;
 • Перед користуванням банкоматом уважно вивчіть клавіатуру та приймач карток на наявність підозрілих сторонніх предметів або накладок. При їх виявленні утримайтесь від проведення операцій та негайно зверніться до банку, щоб повідомити про свої підозри;
 • Користуючись банкоматом, звертайте увагу на осіб, які знаходяться поряд, не давайте їм можливості підгледіти Ваш ПІН-код;
 • Розраховуючись карткою в магазинах та інших установах, перевірте на екрані термінала правильність введеної касиром суми та самостійно введіть ПІН-код, не повідомляйте його касиру;
 • Підключіть послугу SМS-банкінг, щоб контролювати операції по Вашому рахунку;
 • Оберігайте картку від механічних пошкоджень;
 • У разі втрати або викрадення картки, щоб зберегти Ваші кошти, терміново зателефонуйте на гарячу лінію цілодобово: 0-800-3000-45 (безкоштовно) та (044) 494-25-91.

Банк несе відповідальність за збереження коштів на Вашому рахунку тільки з моменту звернення власника картки до банку.

У разі втрати, викрадення та для розблокування заблокованої банкоматом картки звертайтесь:

 • для блокування або для розблокування картки, яка була заблокована банкоматом внаслідок введення невірного ПІН-коду, за телефоном цілодобово: 0-800-300-45 (безкоштовно) та (044) 494-25-91;
 • для отримання нової картки - до відділення банку, який видав картку, яка була втрачена.
Інформація для споживачів

Максимальна сума щомісячного зарахування кеш-беку – 500 грн. Мінімальна сума для зарахування на поточний рахунок клієнта – 1 грн.

Публічна пропозиція

Інформація для ознайомлення споживачів фінансових послуг (користувачів платіжних послуг)

Попередження:

Клієнт має право відмовитись від користування карткою відповідно до договору про видачу платіжної картки Національної платіжної системи «Український платіжний простір»:

 1. Звертаємо увагу, що виплата кешбека класифікується, як додатковий дохід, та може впливати на виплату державних пільг або субсидій.
 2. При здійсненні операцій з платіжними картками банк може стягувати комісію відповідно до затверджених тарифів банку.
 3. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку, або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання послуги «Платіжні картки» (крім надання пакета банківських послуг).
 4. Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором, або законом.
 5. Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування, звернувшись до відділення Банку особисто, або зателефонувавши за номером, зазначеним на головній сторінці сайту банку.
 6. Клієнт має право після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту.