Депозити

Депозит в банку - це фінансовий інструмент, що дозволяє вкладникові заробляти на своїх коштах, передаючи їх банку на певний термін з отриманням відсотків.

Депозитний вклад - це простий та надійний спосіб збільшення власних коштів. Для цього вкладнику потрібно лише обрати вид та строк вкладу. В Україні, банки пропонують різні варіанти депозитних програм, які дозволяють вкладникам зберігати свої кошти на строк від кількох днів до кількох років. Депозити можна оформити як у гривнях, так і у доларах США чи євро. Крім того, у деяких вкладів є можливість поповнення протягом строку їх дії та за умови, що це передбачено в їх умовах. Відсотки по депозитах можуть бути нараховані як в кінці строку, так і щомісячно.

Як відкрити депозит в банку?

Щоб відкрити депозит потрібно обрати надійний банк, визначити термін, суму та валюту вкладу, а також ознайомитися з умовами та ставками відсотків. Для цього варто звернутися до консультантів або ознайомитися з інформацією на сайті. При відкритті вкладу потрібно підписати договір з банком та переказати необхідну суму коштів на рахунок депозиту.

Які бувають види депозитів в Україні?

Українські банки пропонують різні види депозитів, серед яких найпоширеніші такі:

 1. Депозит на вимогу - це вид вкладу, коли клієнт може знімати гроші в будь-який момент без штрафних санкцій та обмежень. Зазвичай, ставки по депозитах на вимогу нижчі в порівнянні з іншими видами вкладів. Тому він зручний та користується популярністю серед клієнтів.
 2. Строковий депозит - це вид вкладу, коли клієнт відкладає свої кошти на визначений строк та заробляє відсотки за цей період. При цьому ставки по депозитах залежать від строку депозиту та суми вкладу. Зазвичай, чим довший строк депозиту, тим вищі відсоткові ставки пропонуються банком. У випадку порушення умов договору про строковий депозит, клієнт може сплатити штрафні санкції та втратити частину відсотків, які були зароблені за даний період.
 3. Накопичувальний вклад – дозволяє клієнтам збільшувати суму вкладу та надає можливість зняти частину коштів з рахунку.

Покласти гроші на депозит в Полікомбанку

Хочете збільшити свої заощадження та отримувати прибуток від них? Тоді депозит в Полікомбанку - це те, що вам потрібно! Наш банк є надійним партнером, який пропонує вигідні умови для розміщення ваших коштів. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому допоможемо знайти оптимальний варіант для кожного. Вклад в Полікомбанку дозволяє вам поставити гроші в банк під високі проценти та отримувати стабільний дохід.

Полікомбанк є активним учасником фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Цей фонд був створений для захисту прав вкладників та забезпечення стабільності банківської системи в цілому. Фонд гарантує повернення коштів вкладникам у разі банкрутства або невиконання банком своїх зобов'язань перед клієнтами. Це дає вам гарантію повернення вкладу, навіть у разі непередбачуваних обставин.

Щоб покласти гроші на депозит в Полікомбанку, вам потрібно звернутися до найближчого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним кодом. Наші менеджери допоможуть вам обрати найвигідніший варіант та оформити його за кілька хвилин. Наприклад, депозит від 50 000 гривень на 1 рік дає ставку до 17% річних.

Полікомбанк завжди стежить за потребами своїх клієнтів і дбає про їхнє фінансове здоров'я. Як доказ цього - система лояльності, яка надає можливість отримати додаткові бонуси при розміщенні вкладу. Зокрема, бонус лояльності надається клієнтам, які розміщують вклад "Строковий" у разі автопролонгації. Також, Полікомбанк піклується про своїх пенсіонерів і надає їм можливість отримати пенсійний бонус, при умові, що вони отримують пенсію в Полікомбанку. Далі всі бонуси додаються і це дає можливість отримати більший дохід від вкладу. Розрахувати очікуваний дохід - це важливий крок для тих, хто планує зберігати гроші в банку. Найпростіший спосіб зробити це - скористатися онлайн калькулятором депозитів.

Отже, якщо ви шукаєте надійний банк для отримання високих відсоткових ставок по депозитах, то Полікомбанк - це те, що вам потрібно. Звертайтеся до нас та отримуйте гарантований дохід від своїх заощаджень!

Депозити фізичних осіб
TOP замовлень
“Строковий”
Додатковий дохід “Строковий”
Ставка річних Строк Валюта
до 16% річних у гривні до 18 міс. UAH / USD / EUR
Подати заявку Детальніше про депозит
“Накопичувальний”
Зростання доходів та вільний доступ до коштів “Накопичувальний”
Ставка річних Строк Валюта
6% річних у гривні 12 міс. UAH / USD / EUR
Подати заявку Детальніше про депозит
Прогресивний
Ставка зростає щомісяця Прогресивний
Ставка річних Строк Валюта
до 12% річних у гривні 6 міс. UAH / USD / EUR
Подати заявку Детальніше про депозит
Пенсійний
Гарантований дохід Пенсійний
Ставка річних Строк Валюта
10% річних у гривні 12 міс. UAH / USD / EUR
Подати заявку Детальніше про депозит
"Воїнам України” (строковий)
Для військовослужбовців та членів їх родин "Воїнам України” (строковий)
Ставка річних Строк Валюта
до 16,6% річних у гривні до 12 міс. UAH / USD / EUR
Подати заявку Детальніше про депозит
"Воїнам України" (вільні кошти)
Для військовослужбовців та членів їх родин "Воїнам України" (вільні кошти)
Ставка річних Строк Валюта
10% річних у гривні 12 міс. UAH 
Подати заявку Детальніше про депозит
Попередження

Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою депозит:

 

 1. ​​​​​Наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:
  - Прибуток, отриманиий від вкладних (депозитних) операцій підлягає оподаткуванню доходів, згідно чинного законодавства України.
  - Якщо вкладник отримує пільги або субсидії, то отримання додаткових прибутків може призвести до їх втрати.
  - При зарахуванні коштів на вкладний (депозитний) рахунок відкритий у Банку, Банк, на умовах договору, зобов'язується повернути їх, а вкладник оплатити послуги Банку. 
 2. Наслідки для клієнта в разі його несвоєчасного звернення до банку щодо повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту):
  - У разі несвоєчасного звернення вкладника в банк щодо повернення грошових коштів залучених за договором на розміщення банківського вкладу (депозиту), такий внесок буде пролонговано на той же строк і на тих же умовах, на яких було внесено згідно умов договору на розміщення вкладу, за винятком процентної ставки, яка діє в Банку на дату пролонгації вкладу.
  - У разі відсутності / скасування пролонгації, сума вкладу з нарахованими відсотками буде виплачена на рахунок вказаний в договорі на розміщення вкладу. 
 3. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку, спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакету банківських послуг). 
 4. Банк не має права вносити зміни в договори укладені з клієнтами в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом. 
 5. Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів за допомогою дистанційних каналів комунікації. 
 6. Супровідні послуги, повязані із наданням послуг із залучення банківського вкладу (депозиту) – відсутні. 
 7. Клієнт має право на відмову від договору про надання банківської послуги, якщо таке право передбачено законом.
Вигідні умови розміщення
 • економія часу, вам не потрібно обов’язково приходити в банк для оформлення нового вкладу;
 • додатковий дохід, адже нарахування процентів на ваші кошти в банку продовжується без перерви.

Автопролонгація договору банківського вкладу - це автоматичне продовження дії договору вкладу після завершення терміну його дії.

У разі звернення після автопролонгації вкладу його повернення здійснюється в загальному порядку згідно з умовами договору. Полікомбанк завжди іде назустріч своїм клієнтам та не зволікає з поверненням коштів у разі такої потреби.

Автопролонгація вкладу здійснюється:

 • у дату настання його повернення, визначену договором, та у дати, до яких він був пролонгований (після першої пролонгації);
 • на той же термін, що був у договору під час його укладання.

Процентна ставка на кожний новий строк вкладу встановлюється в розмірі, що діє в банку на дату автопролонгації для вкладу з аналогічними умовами (вид вкладу, валюта, сума, термін, періодичність та форма виплати процентів, можливість автопролонгації).