Кредити від нерезидентів

У сучасному глобалізованому світі, співпраця з міжнародними партнерами відіграє важливу роль в розвитку бізнесу. Отримання кредитів від нерезидентів може стати потужним інструментом для забезпечення необхідних фінансових ресурсів та реалізації ваших амбітних планів. У нашому банку ми пропонуємо професійну підтримку в оформленні та обслуговуванні таких кредитів, щоб ви могли зосередитись на головному - розвитку вашого бізнесу.

Переваги кредитів від нерезидентів для вашого бізнесу:

 • зниження відсоткових ставок: кредити від нерезидентів можуть мати більш привабливі відсоткові ставки, ніж кредити від місцевих банків, що дозволяє заощадити на відсотках та знижує вартість кредиту;
 • доступ до нових ринків фінансування: співпраця з іноземними кредиторами може відкрити для вашого бізнесу нові можливості фінансування та розширити коло потенційних інвесторів;
 • забезпечення довгострокового фінансування: кредити від нерезидентів можуть мати більш тривалі терміни погашення, ніж кредити від місцевих банків, що дозволяє вам розподілити зобов'язання на більший період часу та забезпечити стабільність вашого бізнесу;
 • підвищення кредитного рейтингу: регулярне обслуговування кредитів від нерезидентів може покращити ваш кредитний рейтинг та зміцнити вашу позицію на фінансовому ринку.

Як Полікомбанк може допомогти вам в отриманні кредитів від нерезидентів:

 • наші фахівці допоможуть вам розібратись у всіх нюансах отримання кредитів від нерезидентів;
 • обслуговування кредитів: наш банк забезпечує надійне обслуговування кредитів від нерезидентів та надання відповідної звітності.

Особливості кредитів від нерезидентів:

 1. Джерело фінансування: кредити надаються іноземними банками, фінансовими установами, корпораціями чи приватними інвесторами, які зацікавлені у розвитку вітчизняного ринку та підтримці наших клієнтів.
 2. Валютні можливості: надаються в іноземній валюті, що дозволяє клієнтам уникнути валютних ризиків та забезпечити оптимальне фінансування своїх потреб.

Процес отримання кредиту від нерезидента:

 1. Подання до банку пакету документів для розгляду та узгодження. 
 2. Аналіз фінансового стану, кредитної історії та потенційних гарантій нерезидента для визначення його кредитоспроможності.
 3. Надання додаткових документів — для здійснення аналізу та перевірки документів/інформації про валютну операцію та відомостей про учасників валютної операції.
 4. Укладення кредитного договору: після погодження умов кредиту з нерезидентом, клієнт та кредитор укладають кредитний договір, в якому відображені всі умови фінансування.
 5. Подання заявки: клієнт подає заявку на отримання кредиту від нерезидента, вказуючи суму, термін його погашення та мету фінансування.
 6. Виплата кредиту: кредитор-нерезидент перераховує суму кредиту на рахунок клієнта в Полікомбанку, з якого клієнт може використовувати кошти відповідно до своїх потреб.
 7. Погашення кредиту: клієнт здійснює погашення кредиту та сплату відсотків відповідно до графіка погашення, вказаного в кредитному договорі.

Кредити від нерезидентів в банківській сфері можуть бути корисним інструментом фінансування для резидентів країни, які шукають альтернативні джерела кредитів. Однак перед їх отриманням важливо ретельно ознайомитись з умовами обслуговування експортно-імпортних операцій, оцінити ризики та врахувати всі можливі наслідки.

Кредити від нерезидентів
Кредити від нерезидентів

Кредит, позика (далі - кредит) - валютні цінності, які надаються/одержуються у кредит відповідно до кредитного договору

Обслуговуємо залучені кредити в іноземній валюті від закордонних кредиторів


Переваги обслуговування кредитного договору
Досвід обслуговування кредитів від нерезидентів понад 20 років
Реєстрація 1 робочий день - за умови надання повного пакету документів
Безкоштовні консультації щодо обслуговування кредиту від нерезидента

Як це працює 

Клієнт звертається до банку, у якому відкрито його рахунок, щодо намірів використовувати цей рахунок, як рахунок для грошових розрахунків (платежів) за кредитним договором та надати документи/інформацію щодо такого договору.

Банк надає інформацію про відповідний договір Національному банку у строк, що не перевищує п’яти робочих днів після звернення клієнтів.

Пакет документів для надання листа-згоди Полікомбанком та реєстрації договору в НБУ:
- заява (в довільній формі) про реєстрацію договору;
- оригінал та/або копію договору разом з іншими оригіналами/копіями додаткових угод/договорів;
- інші документи залежно від особливостей договору.
 

Тарифи:

Перевірка документів до підписання з нерезидентом (за кожний проєкт договору позики/ кредиту); 5 000 грн сплачується клієнтом або списується банком при поданні до банку повного пакету документів.
Перевірка документів для прийняття на розрахункове обслуговування договору позики/ кредиту, укладеного з нерезидентом; 2 000 грн сплачується клієнтом або списується банком у день надання згоди на обслуговування операцій за кредитом.
Внесення змін в умови обслуговування кредиту за ініціативою клієнта; 1 000 грн сплачується одноразово в день подання пакету документів (за кожну зміну).
Перевірка документів для переведення з іншого банку на розрахункове обслуговування договору позики/ кредиту, укладеного з нерезидентом; 1 000 грн сплачується клієнтом або списується банком при поданні до банку повного пакету документів.
Надання звітів про стан розрахунків клієнтів по залученим ними кредитам від нерезидентів 300 грн сплачується клієнтом або списується банком щомісячно в останній робочий день місяця протягом терміну дії кредиту.

 

Детальні умови за телефоном 651 000 дод.150