Комплаєнс

Підрозділ контролю за дотриманням норм

Кодекс етики (поведінки) Акціонерного товариства «Полікомбанк» визначає загальні вимоги до поведінки керівників, працівників та акціонерів Банку (в подальшому – працівників Банку), якими вони зобов’язані керуватися під час виконання своїх посадових та представницьких повноважень і обов’язків.

Підрозділ контролю за дотриманням норм (комплаєнс) Полікомбанку (надалі - Підрозділ комплаєнс) – структурний підрозділ банку, який забезпечує виконання процедур та заходів, прийнятих для врегулювання неприйнятної поведінки працівників банку.
Неприйнятною поведінкою працівника Банку є порушення вимог чинного законодавства України чи ВНД, зокрема, подання недостовірної фінансової, статистичної та управлінської звітності, злочини у сфері службової діяльності, злочин у сфері господарської діяльності (шахрайство), порушення санкцій, легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення, неконкурентну практику, хабарництво, корупцію, порушення прав споживачів.

Політика винагороди Акціонерного товариства "Полікомбанк"

Повідомлення про виявлене порушення або неприйнятну поведінку працівниками банку може здійснюватись наступними способами:

  1. Конфіденційне, коли дані про ініціатора є конфіденційніми та не підлягають розголошенню.
  2. Звичайне, коли ініціатор повідомляє про себе персональні дані.
  3. Анонімне, коли дані про ініціатора повідомлення відсутні.

Конфіденційні повідомлення подаються ініціатором до Підрозділу комплаєнс шляхом заповнення наступної електронної форми:

Повідомлення про неналежні дії (конфіденційно; прийом повідомлень 24/7)                     Повідомити

 

Анонімні повідомлення подаються ініціатором до Підрозділу комплаєнс засобами телефонного зв’язку з понеділка по п’ятницю з 8:30 год. до 17:30 год. за номером (0462) 651 000*1701.