Депозити для юридичних осіб

Депозит для юридичних осіб від Полікомбанку стає оптимальним рішенням, коли бізнес прагне ефективно управляти вільними коштами, забезпечити їх захист від інфляції та зростання загальної суми. Однією з ключових переваг є можливість гнучкого планування депозитного портфеля, завдяки чому капітал підприємства працює та приносить прибуток. 

Наш Банк пропонує конкурентні депозитні ставки. Надійність та стабільність нашої фінансової установи гарантує безпеку вкладу у будь-якій валюті. Кожна програма адаптується під індивідуальні потреби клієнтів, надаючи можливість обрати оптимальний для розвитку бізнесу термін розміщення коштів. Відкриваючи депозитні рахунки юридичних осіб в Полікомбанку, вкладник отримує не тільки фінансові переваги, а й професійну підтримку нашої команди.

Залежно від поточних потреб та фінансових обмежень бізнес може вибрати оптимальне рішення: це можуть бути термінові внески з максимальним доходом чи вклади з можливістю вільного управління та доступом до коштів.

Депозити юридичних осіб: переваги від Полікомбанку

Депозитні програми сьогодні максимально адаптовані під актуальні потреби вкладників, враховуючи їхні головні переживання та аспекти безпеки. Завдяки їм зберігання коштів стає ефективним та надійним, надаючи клієнтам банку ряд таких переваг:

  • Надійність — Банк гарантує своєчасне виконання зобов'язань перед вкладниками.
  • Вигідні умови — наш банк пропонує депозити для юридичних осіб, ставки по яким дозволяють отримати приріст капіталу та зберегти фінансову вагу внесеної суми.
  • Гнучкість — клієнт може вільно обирати термін розміщення вкладу, валюту, а також умови відкриття та управління депозитним рахунком.
  • Професійне обслуговування — фахівці банку завжди готові надати консультації та допомогти вибрати оптимальний депозитний продукт з огляду на індивідуальні особливості бізнесу.

Полікомбанк пропонує широкий спектр програм для зберігання коштів, що мають різні відсоткові ставки, які змінюються залежно від обраного вкладу. 

Який депозит для юридичних осіб краще обрати?

При виборі оптимальної депозитної програми важливо не лише звертати увагу на її прибутковість, а й на додаткові можливості, які вона пропонує. Вкладнику слід скласти для себе перелік ключових вимог та переваг, і в цьому процесі спеціалісти Полікомбанку завжди готові надати професійну консультацію та допомогу. Депозитні рахунки юридичних осіб відрізняються за термінами повернення вкладу, умовами обслуговування, процентними ставками та іншими параметрами.

Термінові депозити для юросіб 

Такі рахунки дають можливість підібрати термін відповідно до стратегії фінансового планування бізнесу. Мінімальна сума відкриття вкладу становить лише 5 000 гривень, що дозволяє легко виконати головну умову тимчасового розміщення коштів.

Серед банківських продуктів доступний вклад "Строковий", що передбачає можливість поповнення, проте часткове зняття коштів до дати повернення вкладу не є можливим. Ця програма має систему лояльності. Якщо початкова сума вкладу становить щонайменше 200 тисяч гривень, депозитна ставка для юридичних осіб збільшується на 0,15% річних. На вклади для підприємців у розмірі від 500 тисяч гривень і більше сума процентів збільшується на 0,25% річних. А на вклади у розмірі від 1 мільйона гривень та більше нараховується додаткова відсоткова ставка у 0,50% річних.

Вклади "На вимогу" 

Передбачається можливість поповнення та часткового зняття коштів. Це депозити для юридичних осіб, ставки яких є нижчими відносно попередньої програми, де термін дії вкладу фіксований. Однак такий продукт зберігає абсолютну свободу у діях: клієнт отримує можливість вносити додатковий капітал або використовувати гроші на власний розсуд, при цьому отримувати додатковий прибуток. Виплата відсотків відбувається щомісяця п'ятого числа, і може бути зарахована на поточний рахунок або додана до суми вкладу шляхом капіталізації — цей вибір залишається на розсуд вкладника.

Цей вид банківського продукту залежно від терміну дії може відноситись до двох різних категорій: 

  • короткострокові, що приймаються на період до одного року;
  • довгострокові, що приймаються на період, що перевищує один рік.

Як відкрити депозит для юридичних осіб?

Якщо ви є клієнтом Полікомбанку, достатньо звернутися до будь-якого відділення банку з проханням оформити депозит. Цей процес не займе багато часу, через те що банк володіє основними даними про вкладника, впевнений в його відповідальності. 

Після відкриття депозитного рахунку юридичних осіб компанія самостійно зараховує на нього кошти відповідно до умов, зазначених у договорі. Сума разом із нарахованими відсотками повертається автоматично у строк закінчення програми.

Цією послугою можуть скористатись й клієнти інших банків, для цього потрібно відкрити рахунок в Банку і подати заяву. Для отримання більш детальної інформації про депозитні ставки для юридичних осіб, звертайтесь до відділення Полікомбанку або на гарячу лінію.

Депозити юридичних осіб
Депозити юридичних осіб

Полікомбанк надає можливість своїм клієнтам розмістити на депозитному рахунку тимчасово вільні кошти для отримання додаткового прибутку.

Депозитний рахунок відкривається безкоштовно. Повернення коштів з депозитного рахунку, а також нарахованих відсотків здійснюється Банком самостійно на поточний рахунок юридичної особи, зазначений у договорі.

Строки розміщення коштів - від 7 до 365 днів та вклади "На вимогу".

Банк працює з кожним клієнтом в індивідуальному порядку й розгляне кожну Вашу пропозицію.

Умови депозиту
Мінімум документів, лише договір
Щомісячна сплата відсотків
Вільний доступ до коштів за депозитом “На вимогу”
Процентні ставки
Подати заявку

Оформлюючи заявку ви погоджуєтеся на обробку персональних данних

Інформація для споживачів

Для того, щоб відкрити вклад в Полікомбанку, вам необхідно звернутися до нас із заявою, якщо ви є нашим клієнтом.

Якщо ж ви є клієнтом іншого банку, для відкриття вкладу потрібно відкрити рахунок у нас.

Для відкриття поточного рахунку необхідно надати такі документи:

1. Пакет документів для відкриття рахунку юридичній особі;

2. Пакет документів для відкриття рахунку ФОП.