Купівля-продаж цінних паперів

Пропонуємо вам послуги, пов'язані з інвестуванням та торгівлею активами на ринку капіталу. Наша команда забезпечить вам надійні та прозорі операції з цінними паперами, допоможе визначити оптимальну стратегію інвестування. Цінні папери є одним з найпопулярніших інструментів інвестування на сучасному ринку. Вони представляють собою документи, які підтверджують право власності на певну частку активів компанії або держави, а також можуть гарантувати отримання доходу від них. Купівля-продаж цінних паперів відбувається на спеціалізованих ринках капіталу, де зустрічаються покупці та продавці.

Основні види цінних паперів, які можна придбати або продати на фондовому ринку, включають акції, облігації, інвестиційні сертифікати. Кожен з цих інструментів має свої особливості, ризики та потенційні вигоди, тому перед ухваленням рішення про купівлю або продаж важливо вивчити всі нюанси.

Послуги, які ми пропонуємо:

1. Консультації з інвестиційних питань
Наші фінансові консультанти допоможуть вам розібратися в особливостях роботи з цінними паперами, визначити ваші інвестиційні цілі та ризики.
2. Торгівля цінними паперами
Ми пропонуємо послуги з купівлі та продажу акцій на ринку капіталу. Наші спеціалісти забезпечать оперативне виконання угод та конкурентоспроможні комісії.

Чому обирати нас?

- Досвідчена команда професіоналів
- Індивідуальний підхід до кожного клієнта
- Прозорі та конкурентоспроможні тарифи
- Гарантія конфіденційності та безпеки операцій

Звертайтесь в Полікомбанк за допомогою контактної форми або телефону, і наші фахівці з радістю допоможуть вам розпочати свій шлях до успішних операцій з цінними паперами!

Операції з цінними паперами
Операції з цінними паперами

Полікомбанк - професійний учасник на ринках капіталу з торгівлі фінансовими інструментами


Досвід - 25 років на ринку цінних паперів
Інформаційна підтримка

Наші переваги

 

Як професійний учасник ринків капіталу Полікомбанк надає брокерські послуги інвестиційної фірми щодо здійснення на позабіржовому ринку комісійних операцій з цінними паперами. Ліцензія Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на ринках капіталу з торгівлі фінансовими інструментами, що передбачає брокерську діяльність від 14.09.2012 серія АД № 075840.

 

 


 Додаткову інформацію, а також відповіді на питання можна отримати у фахівців Управління цінних паперів і інвестицій:
тел. 651 000 дод.161
 email: fond@poilcombank.com


Інформація для клієнтів

З інформацією на виконання вимог статті 12 Закону України " Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" можна ознайомитися тут