Кредит 5-7-9

Запуск та розвиток власного бізнесу вимагає значних витрат, і не завжди у підприємців є достатньо коштів для реалізації своїх ідей. Саме тому наш банк пропонує доступні кредити 5-7-9 для бізнесу в рамках державної програми кредитування малого та середнього бізнесу. Завдяки цій програмі, ви отримаєте кредит на розвиток бізнесу на вигідних умовах.

Основні переваги

Ця програма створена з метою підтримки підприємців, які прагнуть розвивати свій бізнес. Основні переваги кредитів 5-7-9 включають:

 • Вигідні процентні ставки: залежно від розміру підприємства та цілі кредитування, ставки можуть складати від 1% до 13%.
 • Широкий спектр кредитних продуктів: кредити на розвиток бізнесу, а також кредити на інвестиційні проєкти.
 • Доступність: кредити від держави на бізнес доступні для малого та середнього бізнесу.
 • Гнучкі умови кредитування: передбачає можливість вибору терміну кредиту, розміру кредитного ліміту та графіку погашення зобов'язань.

Кредит 5-7-9 умови отримання

Умови отримання кредиту визначені «Порядком надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2020 року № 28 (зі змінами). Основні умови отримання кредиту в рамках цієї програми такі:

 1. Підприємство має відноситись до суб’єктів мікро, малого та середнього підприємництва та повинно бути зареєстровано на території України (крім тимчасово окупованих Російською Федерацією територій включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, для яких не визначена дата завершення тимчасової окупації).
 2. Учасники та кінцеві бенефіціарні власники підприємства мають бути резидентами України та не можуть бути громадянами держави, визнаної Україною державою-агресором або державою-окупантом, та/або які належать або належали до терористичних організацій.
 3. Обсяг державної допомоги за останні три календарних роки не повинен перевищувати суму, еквівалентну 200 тис. євро, визначену за офіційним валютним курсом, встановленим Національним банком України, що діяв на останній день фінансового року. У період дії воєнного стану обмеження суми державної підтримки не застосовуються.
 4. Підприємство не повинно підпадати під обмеження щодо надання державної підтримки, визначені статтею 13 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні».
 5. Має бути чітко визначена мета використання кредитних коштів, яка повинна бути пов'язана з розвитком бізнесу.
 6. Наявність забезпечення, яке може бути у вигляді рухомого та нерухомого майна, поручителів тощо.
 7. Мати позитивну кредитну історію та відсутність прострочених зобов'язань перед банками та бюджетом.

Якщо ви відповідаєте вимогам державної програми кредитування бізнесу, наш банк надасть вам кредит від держави на вигідних умовах. Звертайтеся до наших фахівців для отримання детальної інформації про умови кредитування та допомоги у підготовці необхідних документів. Разом ми допоможемо вашому підприємству рости та процвітати!

Які види підприємств можуть отримати кредит

В рамках програми "Доступні кредити 5-7-9%" кредити можуть отримати мікро, малі та середні підприємства з різних галузей економіки:

 • Виробничі підприємства, які займаються виробництвом різних товарів, наприклад, меблів, одягу, продуктів харчування, будівельних матеріалів тощо.
 • Торгові підприємства, які займаються продажем товарів через різні канали збуту, наприклад, магазини, інтернет-магазини, оптові постачальники тощо.
 • Підприємства, що надають послуги, наприклад, туристичні агенції, ресторани, фітнес-клуби, салони краси, медичні центри тощо.
 • Сільськогосподарські підприємства, які займаються вирощуванням різних видів сільськогосподарських культур, тваринництвом тощо.

Як отримати доступний кредит 5-7-9

    -    Заповніть заявку на нашому сайті: Вкажіть свої особисті дані, суму кредиту та термін погашення.
    -    Очікуйте на зворотний дзвінок: Наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей та надання інформації про наші кредитні пропозиції.
    -    Підтвердіть свою заявку: Надішліть необхідні документи для підтвердження вашої особи та платоспроможності.
    -    Отримайте кредит: Після підтвердження документів та узгодження умов кредиту, ми перекажемо кошти на ваш рахунок.

Не втрачайте час та можливість скористатися вигідними умовами кредитування. Зверніться в Полікомбанк, заповніть нашу онлайн-заявку вже сьогодні і отримайте доступні кошти на свій рахунок. Реалізуйте свої фінансові цілі з програмою "Доступні кредити 5-7-9%"!

Доступні кредити 5-7-9
Доступні кредити 5-7-9

Отримайте кредит для Вашого бізнесу в рамках державної програми "Доступні кредити 5-7-9%", яка реалізується Урядом України за ініціативи Президента України через Фонд розвитку підприємництва. Створюйте нові робочі місця та сплачуйте менший відсоток за кредитом.

Чому варто скористатися
Компенсація процентів за державною програмою
Зниження відсоткової ставки відповідно до приросту робочих місць
Можливість відстрочки платежу строком до 12 місяців
Умови кредитування

Як оформити кредит 5-7-9

 

Подати заявку

Надати необхідні для кредитування інформацію та документи 

Перевірка

Банк перевіряє документи та отримує згоду на компенсацію від держави

Отримати кошти

Кредитні кошти будуть зараховані на ваш рахунок


 УМОВИ СПІЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ФОНДУ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА З КИЇВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ

Основна мета спільної Програми – додаткове відшкодування (компенсація) частини відсотків, нарахованих за кредитними договорами на інвестиційні цілі, шляхом зниження розміру компенсаційної процентної ставки за такими кредитними договорами до рівня 0 % річних.

Детальніше
Цільові суб’єкти, яким може бути надана Державна підтримка в рамках спільної Програми – суб’єкти мікро-, малого та середнього підприємництва (у формі юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців), які перебувають на будь-якій системі оподаткування, є зареєстрованими на території Київської області, що відповідають критеріям, визначеним Програмою Київської облради та уклали з Полікомбанком в рамках Програми 5-7-9% відповідні кредитні договори на фінансування виключно інвестиційних цілей (крім фінансування оборотного капіталу).