SWIFT перекази

SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) - це міжнародна платіжна система, яка забезпечує безпечні та швидкі грошові перекази у більш ніж 200 країнах світу. Вона є однією з найефективніших та надійніших способів здійснення міжнародних грошових транзакцій, що забезпечується завдяки високому рівню безпеки та надійності.

Перекази через цю систему дозволяють здійснювати операції у різних валютах та між різними банками-учасниками. Кожна транзакція проходить кілька рівнів підтверджень та авторизацій, це забезпечує безпеку та захищає від можливих фінансових ризиків. 

SWIFT переказ за кордон: важливі нюанси, які треба знати

Міжнародна система SWIFT дозволяє відправляти кошти в іноземній валюті фізичним та юридичним особам у будь-яку країну світу. Вона підходить для розрахунків за межами країни, таких як оплата товарів, витрат на освіту, бронювання готельних номерів, оплата медичних послуг, а також для надання фінансової підтримки для родичів і друзів. SWIFT перекази можливі, якщо транзакція не стосується підприємницької діяльності.

Для підтвердження мети свіфт переказу потрібно, щоб документи містили наступну інформацію:

  1. Назву та адресу отримувача коштів.
  2. Назву банку одержувача та реквізити рахунку, на який буде перераховано кошти.
  3. Інформацію про валюту переказу та суму, яка підлягає оплаті.
  4. Чітке призначення коштів, що вказує на ціль операції.

Як працюють свіфт перекази в умовах воєнного стану?

На час дії воєнного стану введено додаткові обмеження щодо відправлення коштів за кордон. Дозволені лише такі операції:

  • оплата витрат на лікування за кордоном в медичному закладі, включаючи транспортування хворих та витрати, пов'язані зі смертю громадян за межами країни (такі як транспортування та витрати на поховання);
  • оплата за навчання на рахунок закордонного закладу освіти;
  • операції з переказу коштів для сплати аліментів.

Узагальнюючи, SWIFT перекази є ефективним та надійним способом здійснення міжнародних грошових транзакцій.

Якщо виникнуть питання, звертайтесь в Полікомбанк до відділень, які працюють з переказами, або за номером контакт-центру 0 800 210-115 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України).

Грошові перекази SWIFT
Грошові перекази SWIFT

  • Низька вартість переказу для великих сум;
  • Зручність оплати на розрахунковий рахунок;
  • Безпека переказу коштів.

S.W.I.F.T. — міжнародна міжбанківська система передачі інформації і здійснення платежів/переказів.

SWIFT-платежі в іноземній валюті фізичною особою за/з-за кордон/у можуть здійснюватися за неторговими операціями, які не пов’язані з підприємницькою діяльністю.

Підходить для оплати закордонних покупок, бронювання готельних номерів, оплати навчання, відпочинку, страхування, внесення членських внесків тощо, а також грошових переказів близьким та знайомим.

Увага!!! Згідно постанови Національного Банку України №18 від 24.02.2022 р. тимчасово призупинені деякі перекази за межі України.

Як відправити та отримати SWIFT-переказ