SWIFT перекази

SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) - це міжнародна платіжна система, яка забезпечує безпечні та швидкі грошові перекази у більш ніж 200 країнах світу. Вона є однією з найефективніших та надійніших способів здійснення міжнародних грошових транзакцій, що забезпечується завдяки високому рівню безпеки та надійності.

Грошові перекази через цю систему дозволяють здійснювати операції у різних валютах та між різними банками-учасниками. Кожна транзакція проходить кілька рівнів підтверджень та авторизацій, це забезпечує безпеку та захищає від можливих фінансових ризиків. 

Оскільки SWIFT є міжнародною платіжною системою, комісійні відрахування залежать від банків-учасників, які беруть участь у переказі. Проте завдяки конкуренції серед банків, комісійні ставки зазвичай є конкурентоспроможними, та робить їх ефективним та доступним способом здійснення міжнародних платежів. Вони є надійним та безпечним способом здійснення міжнародних грошових транзакцій. 

Які терміни проведення грошового переказу?

Час, необхідний для здійснення грошового переказу, залежить від багатьох факторів, таких як країна відправника та отримувача, банку отримувача, обсягу тощо. Зазвичай переказ через систему Свіфт може зайняти кілька годин, в деяких випадках кількох робочих днів. Зауважте, у святкові та вихідні дні, може затриматись на кілька днів більше.

Також варто враховувати, що час транзакції може залежати від того, чи є у банку відправника та отримувача розрахункові рахунки в одній валюті. Якщо вони мають рахунки в різних валютах, то можуть знадобитися додаткові операції з конвертації, які збільшать час переказу, тому радимо звернутись у Полікомбанк для отримання консультації фахівців.

Мінімальна та максимальна сума, комісія

Мінімальна та максимальна сума для грошового переказу через SWIFT можуть різнитися в залежності від політики та умов конкретного банку, а також країни, в яку здійснюється переказ. Зазвичай, мінімальна сума становить від 1 до 50 доларів США або еквіваленту в іншій валюті. Максимальна сума може бути обмежена законодавством країни, в яку здійснюється переказ, або політикою конкретного банку.

Узагальнюючи, SWIFT перекази є ефективним та надійним способом здійснення міжнародних грошових транзакцій.

Грошові перекази SWIFT
Грошові перекази SWIFT

  • Низька вартість переказу для великих сум;
  • Зручність оплати на розрахунковий рахунок;
  • Безпека переказу коштів.

S.W.I.F.T. - з рахунку на рахунок, міжнародна міжбанківська система передачі інформації і здійснення платежів/переказів.

SWIFT-платежі іноземної валюти фізичною особою за/із-за кордон/у можуть здійснюватися за неторговими операціями, які не пов’язані з підприємницькою діяльністю.

Підходить для оплати закордонних покупок, бронювання готельних номерів, оплати навчання, відпочинку, страхування, внесення членських внесків тощо, а також грошових переказів близьким та знайомим.

Як відправити та отримати переказ у системі SWIFT