Кредити для бізнесу

Індустрія малого та середнього бізнесу в Україні виконує важливу роль у стабілізації економіки країни та у забезпеченні зростання національного валового продукту. Інвестиції, як державні, так і приватні є важливим чинником у розвитку підприємства. Кредити для бізнесу створюють повноцінний старт для функціонування діяльності та забезпечують її продуктивну роботу. Відсотки по кредиту та умови програм розраховані так, що при грамотному веденні підприємницької справи позичальник отримує необхідний оборот коштів та значний прибуток. Умови кредитування бізнесу відіграють ключову роль прийняття рішень підприємцями про оформлення позики для своєї справи. Полікомбанк готовий стати надійним фінансовим партнером у розвитку підприємницької діяльності різних масштабів. Завдяки нашому багаторічному досвіду, ми сформували раціональні програми кредитів на розвиток бізнесу.

Для яких напрямків розвитку можна оформити кредит для бізнесу?

Це фінансовий продукт, який надається підприємству для забезпечення його тимчасових потреб. Є сенс оформити таку позику для різноманітних напрямків розвитку, включаючи розширення операцій, модернізацію обладнання та вдосконалення технологічного процесу. Додатково, фінансування може бути спрямоване на маркетинг та рекламу для залучення нових клієнтів та підвищення обігу. Інший популярний напрямок — це запуск нових товарів або послуг, які можуть розширити портфель компанії. Кредит бізнесу також часто необхідний при потребі купівлі іншого комерційного підприємства або придбання франшизи, яка вже є успішною на ринку. Не варто забувати про можливість фінансування оборотних коштів, яке дозволяє підтримувати стабільність діяльності в періоди сезонних коливань або інших невизначеностей.

Кожен бізнес-план має свої особливості та потреби, і саме тому Полікомбанк пропонує кредити для бізнесу в різних програмах. В асортименті широкий спектр кредитних продуктів, направлених на розвиток різнотипових підприємств з потребами різного профілю. 

Програми кредитування бізнесу постійно вдосконалюються згідно з потребами сучасності. Також в залежності від загального стану економічного середовища держави при виплаті боргу впродовж тривалого часу продукт може стати клієнту невигідним. У таких випадках Полікомбанк пропонує рефінансування, що стає корисним інструментом для перегляду та покращення кредитних зобов'язань.

Кредити для бізнесу: продукти для малих та середніх підприємств від Полікомбанку

Кожна кредитна програма в Полікомбанку розроблена з урахуванням конкретних фінансових потреб та часових рамок для їх вирішення, при цьому можливі пільгові періоди або умови оплати відсотків. Деякі програми навіть пропонують платити відсотки тільки при фактичному використанні коштів. Для здійснення оптимального кредитування бізнесу радимо звернутись на консультацію до менеджера банку. 

Ми надаємо такі кредити на розвиток бізнесу:

 • Пільгове кредитування малого та середнього підприємництва відіграє важливу роль у підтримці підприємців у Чернігівській області. Ця ініціатива стимулює розширення підприємств, впровадження нових технологій та покращення виробничих процесів, що сприяє створенню нових робочих місць та забезпечує зростання економіки регіону.
 • Програма “5-7-9” є унікальною ініціативою уряду, яка пропонує державну підтримку, спрямовану на надання доступних кредитів підприємцям в Україні.
 • Кредитні лінії є зручним інструментом фінансування підтримки поточної діяльності підприємства. Ця форма передбачає, що клієнт має можливість отримувати кредитні кошти частинами, у межах попередньо визначеного ліміту. При цьому клієнт може багаторазово користуватися та відшкодовувати кредит, в межах встановленого ліміту.
 • Овердрафт дозволяє користуватися коштами понад їх залишок на поточному рахунку для покриття розривів між платежами та надходженнями без забезпечення.

Як формуються відсоткові ставки на кредит бізнесу?

У Полікомбанку ми розуміємо, що кожне підприємництво є унікальним, і саме тому для наших клієнтів відсоткова ставка по кредиту та сума визначається індивідуально. Наші фахівці аналізують усі аспекти фінансового стану та потреб підприємства, щоб запропонувати оптимальні умови фінансування.

Клієнт може обрати будь-яку форму погашення кредиту — щомісячно чи в кінці строку. Щомісячний відсоток за кредит забезпечує сталість фінансового навантаження протягом усього терміну кредиту, тоді як погашення в кінці строку може бути більш зручним для підприємств, які мають сезонний характер діяльності або регулярні прибутки в кінці фінансового періоду. Багато наших клієнтів віддають перевагу кредитним лініям, за якими передбачено погашення кредиту в кінці строку.

Як взяти кредит для бізнесу?

Оформити кредит на розвиток бізнесу в Полікомбанку дуже просто та швидко. Для цього необхідно заповнити заявку на сайті банку або звернутися до найближчого відділення, щоб дізнатися про умови та вимоги кредитування.

Необхідно надати співробітнику зазначений перелік документів для проведення аналізу реального фінансового стану компанії. На основі цих даних фінансова установа ухвалює рішення про можливість виділення кредитних коштів. Якщо ви вже чинний клієнт Полікомбанку, процедура ідентифікації юридичної особи буде виконана в короткий проміжок часу.

Однією з основних умов надання кредиту бізнесу є наявність позитивної кредитної історії клієнта. Банк аналізує фінансові показники підприємства, включаючи:

 • звіти про прибутки та збитки;
 • баланс за різні звітні періоди;
 • звіти про грошові надходження;
 • основні статті витрат. 

Також важливо мати чіткий план використання кредитних коштів, що дозволяє банку оцінити ймовірність успішного розвитку підприємницької діяльності та повернення кредитних коштів. Банк кредитує позичальника як за наявності майнового забезпечення (нерухомість, обладнання, транспортні засоби, сільськогосподарська техніка тощо) так і без нього. Додатковою умовою кредитування бізнесу може бути наявність поручителів. Наші фахівці завжди готові допомогти вам вибрати оптимальний вид кредиту, розрахувати можливі витрати та відповісти на всі ваші запитання.

Запрошуємо вас звернутися до наших відділень або зателефонувати на гарячу лінію для отримання додаткової інформації та консультацій. Дякуємо за вибір Полікомбанку! Ми віримо у ваш успіх та готові стати вашим надійним партнером на шляху до досягнення фінансових цілей.
 

Кредити для бізнесу
Компенсація відсотків за державною програмою
Доступні кредити 5-7-9
Доступні кредити 5-7-9

Банк учасник Державної програми “Доступні кредити 5-7-9”
Отримуйте кредит від 5% річних у гривні

Подати заявку Детальніше про кредит
Швидке фінансування поточної діяльності
Овердрафт
Овердрафт

Ліміт кредитування - до 35 % надходжень на поточний рахунок в Полікомбанку
Отримуйте кошти без застави
 

Подати заявку Детальніше про кредит
Дострокове погашення заборгованості
Кредитна лінія
Кредитна лінія

Вільний доступ до коштів
Відсутність плати за невикористаний ліміт

Подати заявку Детальніше про кредит
Пільгове кредитування малого та середнього бізнесу
Пільгове кредитування малого та середнього бізнесу

Пільговий період 6 місяців

Власний внесок у проєкт – не менше 25%

Подати заявку Детальніше про кредит
Інформація для клієнтів

Попередній розгляд питання про отримання кредиту відбудеться швидше, якщо ви надасте такі документи:

 • установчі та реєстраційні документи (якщо раніше не було надано);
 • фінансова звітність (для юридичної особи: баланс, форма 2 за звітний період та останні 2 роки;
 • для підприємця: декларація про доходи за звітний період та за останні 2 роки або за менший строк у разі існування компанії/ФОП протягом коротшого строку);
 • заява про надання кредиту;
 • інформація про забезпечення кредиту (крім овердрафту).

Про вимоги до клієнтів і про пакет документів, необхідний для оформлення кредитів, запитуйте у менеджера Полікомбанку.