Новини
Новини

Контакти для ЗМІ:
info@policombank.com


 • Блог
Як взяти кредит для бізнесу, що вже існує: кроки до успішного фінансування 05.01.2024

Фінансування є ключовим елементом, необхідним для росту та розвитку будь-якої компанії. Воно дозволяє забезпечити організації необхідними ресурсами, які потрібні для їх діяльності.

Одним з найбільш ефективних інструментів фінансування є кредити для бізнесу. Вони стають практично безальтернативним джерелом додаткових коштів для підприємств різних правових форм та дозволяють їм виходити на нові ринки, модернізувати виробничі потужності, реалізувати свої стратегічні цілі та покращувати конкурентні позиції на ринку.

Що таке кредит для бізнесу?

Перевагою банківського кредитування є низькі процентні ставки (через наявність ліквідного забезпечення) або можливість отримати кредит через надання особистої фінансової гарантії (поруки) від власника бізнесу.

Кредити для бізнесу можуть стати ключовим інструментом для стартапів, що тільки починають свій шлях у підприємництві. Вони можуть бути використані на різні потреби, такі як придбання транспорту чи меблів, ремонт у виробничих приміщеннях чи збільшення оборотних коштів.

Крім того, бізнес кредит є важливим інструментом для великих корпорацій, які мають потребу в додаткових фінансових ресурсах для проведення, злиття чи поглинання інших компаній.

В залежності від потреб підприємства в додаткових коштах, існують різні кредитні банківські продукти, серед яких можна виділити такі:

 • Овердрафт, який дозволяє отримати додаткові кошти для обігу понад залишок власних коштів на рахунку.
 • Кредит для бізнесу за програмою «Доступні кредити 5-7-9». Вони надаються для забезпечення додаткового фінансування ММСВП різних галузей господарювання, в тому числі для відновлення зруйнованих споруд внаслідок російської військової агресії, для ремонту енергетичної інфраструктури теплових електростанцій і теплоелектроцентралей з метою стабільного функціонування протягом осінньо-зимового періоду 2023/24 року.
 • Інвестиційні, що надаються для довгострокового забезпечення проєктів з метою розширення діяльності.
 • Кредити під заставу рухомого або нерухомого майна, в т.ч. і під заставу депозиту.
 • Пільгові кредити для малого та середнього бізнесу під ресурсне забезпечення РФПП по Чернігівській області. Вони надаються на особливих умовах, наприклад, власний внесок у справу не менше 25% від потрібної суми.

Комерційні кредити можуть розрізнятися за тривалістю:

 • довгострокові — від 1 року;
 • короткострокові — від кількох місяців до 1 року, найкоротший термін яких становить від 30 до 60 днів.

Чому банківське кредитування бізнесу є раціональним шляхом фінансування?

Кредит на власну справу виявляється раціональним та ефективним інструментом фінансування з кількох причин:

 1. Доступність капіталу. Банки є основними постачальниками фінансових ресурсів для юридичних осіб. Кредити від банків забезпечують потребу в коштах для розвитку.
 2. Гнучкість у використанні коштів. Кредит підприємцям задовольняє їх різноманітні потреби, дозволяючи використовувати гроші для різних цілей.
 3. Стабільність витрат. Порівняно з іншими джерелами фінансування, такими як еквіті (власний капітал), відсоткові ставки в банківських програмах можуть бути стабільнішими протягом всього строку зобов'язання, що дозволяє підприємствам передбачати витрати на обслуговування боргу.
 4. Регулярне використання та вчасне погашення банківських зобов'язань сприяє побудові позитивної кредитної історії для підприємства. Це може бути корисним у майбутньому при спробах взяти новий кредит для бізнесу.
 5. Підтримка управління ризиками. Управління фінансовими ризиками є важливим аспектом в підприємницькій діяльності. Кредитування через банки допомагає зменшити певні ризики, такі як коливання валютних курсів або процентних ставок, через використання різноманітних фінансових інструментів.

Які задачі допомагає вирішити правильно підібраний кредит для бізнесу?

Вибір програми варіюється залежно від конкретних потреб та фінансової стратегії компанії. Важливо ретельно розглянути умови надання, враховуючи відсоткові ставки, строк погашення, наявність застави та інші умови, щоб забезпечити оптимальне використання кредитних ресурсів.

Правильно підібрана програма кредитування бізнесу допоможе розв’язати такі важливі задачі:

 • Якщо виникають проблеми з покриттям витрат, кредит бізнесу підтримає діяльність компанії, поки вона не збільшить прибутковість.
 • Для аграрних організацій, діяльність яких залежить від сезонних коливань, позика підтримує його діяльність під час міжсезоння.
 • Допомога в реалізації ідей для нового проєкту.
 • Закупівля необхідних запасів, особливо якщо клієнт очікує на зростання продажів.
 • Кредити для бізнесу допоможуть організаціям погасити наявні борги.

Чому вигідно оформити кредит на бізнес в Полікомбанку?

Зазначені переваги вказують на деякі ключові аспекти, що пропонує кредит. Бізнес отримує надійного фінансового партнера, який постійно вдосконалює співпрацю. Клієнти Полікомбанку отримують такі переваги:

 1. Індивідуальний підхід при розгляді заявок, враховуючи специфіку діяльності організації та особисті потреби клієнтів.
 2. Оперативне прийняття рішень, порівняно з іншими банками, які можуть мати більшу бюрократію або довші терміни ухвалення рішень.
 3. Прозорі умови договорів включаючи відсоткові ставки, терміни погашення, санкції та інші важливі аспекти є ключовим фактором для клієнтів.
 4. Оперативне реагування на запити клієнтів та розгляд пропозицій щодо змін умов кредитування. Це дозволяє клієнтам активно співпрацювати з банком, адаптуючи умови кредитування до власних потреб.
 5. Дія договору може тривати до 36 місяців (до 5 років у разі пільгового кредитування малих та середніх підприємств).
 6. Індивідуальний графік погашення заборгованості для кожного клієнта.